AHOJ!

Jsme punk - rocková kapela z Olomouce.

Hrajeme a tvoříme vlastní hudbu s českými texty.

Zpíváme o neotřelých tématech s dávkou nadsázky a humoru tak, aby se každý v této šílené době alespoň trochu pobavil :) .

Budeme rádi za tvůj support! Neváhej si nás tedy přidat na Spotify i na sociálních sítích ;)


Historie

Olomoucká melodic punk-rocková kapela Koupím si kulomet (KSK) zahájila svoji uměleckou činnost v roce 2019, tehdy pod pracovním názvem Masturband. Od té doby kapela nahrála demo nahrávku První výstřel (5 písní), proběhly dvě personální změny a název kapely se změnil na ten aktuální. Od roku 2020 kapela začala aktivně působit v současné sestavě - Caesar, Beton, Blackout, SadoMaso a Doktor.

V létě a zimě roku 2O2O (potažmo 2O21) jako odpověď na covidová opatření a z toho vyplývající zrušené koncerty se kapela věnovala tvorbě nových songů. Posléze na jaře 2021 skupina nahrála své první plnohodnotné album "illegalli" v DS Studiu Olomouc pod taktovkou Davida Spilky. K tomuto studiovému albu kapela následně vydala svůj první oficiální videoklip "Making of album illegalli 2021".

V červnu 2021 kapela zastoupená dvěma členy, Caesarem a Blackoutem, rokovala o svém resumé na punkovém rádiu "Sumýš".

Na podzim 2021 byla kapela vybrána do soutěže Líheň 2021, kde se v základním kole umístila na druhém místě.

Od léta 2021 až doposud KSK pravidelně vystupuje na hudebních festivalech a hraje v klubech.

Od podzimu 2022 kapela publikuje svoji tvorbu na platformách Spotify, Apple Music, Youtube Music v zastoupení distribuční společností DistroKid.

Na jaře 2023 je kapela vybrána do soutěže Objev roku 2023 v sekci Rock, pod záštitou rádia Haná Skyrock, kde se až v konečném finále umísťuje na 2. místě.

Na jaře téhož roku vydává svůj první singl "Spermie" společně s klipem na platformě YouTube.


Vytvořte si webové stránky zdarma!